Vše o potápění již tento víkend v Čestlicích

Zbožňujete klasické potápění v exotických krajích nebo dáváte přednost bezpečnějšímu šnorchlování z ukotvené loďky? Nebo jste o krásách tohoto sportu zatím jen slyšeli, ale na vlastní dovolené jste se ještě hlouběji pod hladinu neodvážili? Ať tak nebo tak, čestlický aquapark přivítá příští víkend všechny vodní dobrodruhy, kteří se s počínajícím jarem chtějí navnadit na svou letní dovolenou.

Ukázky budou přímo v bazénu!

Exklusivní destinace pro šnorchlování i hlubinné potápění se nacházejí po celém světe: v Egyptě, Thajsku, Chorvatsku či na Maledivách. V pořadí již třetí Výstava potápění nabídne audiovizuální program či prostor pro debaty laiků s odborníky, ale i praktické ukázky v čestlickém aquaparku – v bazénech i potápěčské jámě.

HlubinaV sobotu v 10 hodin dopoledne tak začne představení perfektní podvodní komunikace či freedivingových disciplín, které si budou moci ozkoušet i návštěvníci. Připraveny jsou i ukázky ze sportovních disciplín a doba od 13:00 – 15:00 bude vyhrazena přímo návštěvníkům výstavy, kteří si potápění budou chtít vyzkoušet.

Speciály pro děti a nevidomé

Veletrh potápění se zaměří i na věkovou skupinu dětí a jejich přípravu k tomuto sportu,  speciální přednášky i akce v bazéně a jámě budou věnovány i potápění nevidomých, kteří si ho budou moci vyzkoušet v sobotu i v neděli odpoledne přímo v potápěčské jámě v čestlickém aquaparku.

Podmořské fotky k zakoupení

Ve výstavním sálu souběžně poběží dokumenty s širokým spektrem témat: o plavání s ploutvemi, o setkání s velrybami či o mystickém vrakovém potápění.Odpoledne odborníci předvedou, kterak se pod vodou ideálně zachází s fotoaparátem či s videem, a nejlepší výstupy jejich práce budou zároveň k vidění na výstavě v prostorách hotelu. Prezentována bude i historie potápění, vystavené podmořské fotografie bude možné zakoupit do vlastní sbírky.

Co: 3.výstava potápění: Hlubina – Svět pod hladinou
Kdy: 26. – 28. 2. 2010
Kde:  Aquapalace Prague Hotel Česlice  Pražská 138, 251 01 Čestlice
Vstupné: 100 Kč

Více informací na www.vystava-hlubina.cz.

U nás si můžete vybrat z více jak
18.000 zájezdů do všech koutů světa.

Krátké zprávy

Welness dovolené opět hitem vánoc
11.11.2010 - Především odrostlejší děti se chtějí svým rodičům zavděčit dárkem, který je donutí chtě nechtě alespoň na pár dní „vypnout“ a užít si zasloužené relaxace. Prodej…

Vánoční dovolená na horách – letos bez volna!
02.11.2010 - Letos, a bohužel částečně i příští rok, si pro všechny klasické zaměstnance připravil kalendář nejedno nemilé překvapení. Většina státních svátků spojených s…