Welness dovolené opět hitem vánoc

Především odrostlejší děti se chtějí svým rodičům zavděčit dárkem, který je donutí chtě nechtě alespoň na pár dní „vypnout“ a užít si zasloužené relaxace. Prodej dárkových voucherů na různě dlouhé welness dovolené stoupá už od října.

Hotely i chaty lákají před Vánoci – po nich budou kapacity leckde plné

Na týdenní dovolenou na českých horách lákají turisty majitelé špičkových hotelů i provozovatelé skromnějších horských chat. Pobytové balíčky připravené v rámci speciálních slevových akcí lze navíc před Vánocemi pořídit i o 70% laciněji. Trend serverů, které se na nabízení takových skupinových slev zaměřují, stoupá každý měsíc. Nyní už je na trhu přes deset větších hráčů, kteří každý den nabízejí výrazně zlevněné zboží či službu. Nejčastěji přitom lákají návštěvníky na výhodné jídlo či pití do restaurace, na pohybové aktivity nebo na kosmetické a welness návštěvy či rovnou celé dovolené.

Díky zájmu o tyto typy rychle vyprodaných „dárkových“ dovolených se nepředpokládá, že by lázeňská střediska či horské hotely významně zlevnili po Vánocích. Díky předvánočním akcím se kapacity ubytovacích zařízení naplní na celou zimní sezónu, mnohdy se vyprodá i začátek jarní sezóny a období Velikonoc. Čekat s koupí výhodné zimní dovolené až na povánoční slevy se letos nevyplatí.

 

 

Dovolenou se slevou hledejte přímo na stránkách lázní či hotelů

Welness hotely a české i zahraniční lázně ale připravují speciální slevové nabídky i v rámci svých webových stránek. Nejvyhledávanější jsou každoročně víkendové pobyty zaměřené na relaxaci i týdenní dovolené s polopenzí a odpovídajícím ubytováním. Správná weleness dovolená by kromě ubytování a stravy měla zahrnovat také masáže a vybrané procedury, neomezený vstup do lázní či hotelového bazénu a možnost sportovního vyžití v okolí areálu. Lyžařská střediska podporují letní dovolené na českých horách výraznými slevami i nově zbudovanými sportovními areály. Lázně sestavují speciální výhodně akce na tzv. dámské či pánské jízdy, na pobyty zamilovaných, manželů či novomanželů i na tematické pobyty.

U nás si můžete vybrat z více jak
18.000 zájezdů do všech koutů světa.

Krátké zprávy

Welness dovolené opět hitem vánoc
11.11.2010 - Především odrostlejší děti se chtějí svým rodičům zavděčit dárkem, který je donutí chtě nechtě alespoň na pár dní „vypnout“ a užít si zasloužené relaxace. Prodej…

Vánoční dovolená na horách – letos bez volna!
02.11.2010 - Letos, a bohužel částečně i příští rok, si pro všechny klasické zaměstnance připravil kalendář nejedno nemilé překvapení. Většina státních svátků spojených s…