Top 3 lázeňské resorty pro boháče

Místa, kde hýčkání není bonus, ale priorita...Vybírat resort pro svou dovolenou jen na základě počtu hvězdiček je dnes doslova hazardní hra. Do top luxusních hotelů zaměřených na relaxaci jsme se rozhodli vyslat ty nejpovolanější odborníky – zcestovalé příznivce luxusu. A ti nám přinesli zprávu o jejich skutečných kvalitách. Prohlédněte si top 3 odpočinkové resorty, ve kterých všechno běží jako na drátkách a skutečně „vypnout“ tady může jenom host.

Shangri-La napříč světem

Když projektanti sítě hotelů Shangri-La četli v románu britského autora Jamese Hiltona o ráji na zemi, museli z utopicky-mytické představy města pod Himalájemi vytvořit skutečné místo s dokonalým servisem pro nejnáročnější dovolenou. Výsledkem je síť luxusních hotelových komplexů napříč celým světem. Nejrozlehlejší ománské lázně nabízejí patenty chráněné procedury, v čínských hotelových restauracích je samozřejmostí tradiční kuchyně i čajový obřad pořádaný na nejluxusnějším prostírání. Seychelský resort, který se společně s pobočkami ve Vídni, Paříži či Torontu bude otevírat do dvou let, slibuje soukromí vlastního ostrova, na nějž bude přístup lodí přímo z hlavního města Viktorie. Síť hotelových resortů Shangri-La znamená jistotu a dokonalý odpočinek, ať jste kdekoliv.

Six Senses ušitý na míru

V Thajsku, Vietnamu nebo ve Španělsku nedají zhýčkaní cestovatelé dopustit na síť lázeňských hotelů Six Senes. Soukromé apartmány na Maledivách leží přímo na mořské hladině, sledovat dění pod ní, při jedné z terapeutických masáží, umožňuje skleněná podlaha. Zamlouvali se vám i lázeňské programy navržené speciálně pro děti (zabaví je nejméně na 2 hodiny), pro muže i pro těhotné ženy na Maledivách, vinný sklep v thajském resortu či rozsáhlé golfové hřiště v Portugalsku. Potěšit šestý smysl zde znamená překonat i vysoká očekávání, která stálí klienti této sítě resortů kladou na preciznost a nabízené možnosti.

Dokonalá architektura v Banyantree

Dvanáct destinací se aktuálně pyšní architektonickým skvostem v podobě soukromých lázní. Unikátní kombinace relaxačních procedur a intimního prostředí je dle návštěvníků ve stromovém ráji v Bahrajnu. Meditace v poušti je „horkým tipem“, z nejluxusnějších bahrajnských bazénů, zcela soukromých zahrad a od možnosti znalci oceňované místní vodoléčby, se vám ale asi chtít nebude. Masážemi ve stylu jógy hýčkají své zákazníky v Brazilii, thajský ozdravný proces, který nabízí relax nejen pro tělo, ale i pro duši, má hned dva účinky: buď po něm skutečně „zapomenete“ nebo si konečně na něco důležitého vzpomenete. Všechny lázeňské resorty Banyantree ohromují architektonickou souhrou, díky které se tyto komplexy řadí k nejlepším na světě.

 

Foto masáž v resortech, zdroj www.shangri-la.com

U nás si můžete vybrat z více jak
18.000 zájezdů do všech koutů světa.

Krátké zprávy

Welness dovolené opět hitem vánoc
11.11.2010 - Především odrostlejší děti se chtějí svým rodičům zavděčit dárkem, který je donutí chtě nechtě alespoň na pár dní „vypnout“ a užít si zasloužené relaxace. Prodej…

Vánoční dovolená na horách – letos bez volna!
02.11.2010 - Letos, a bohužel částečně i příští rok, si pro všechny klasické zaměstnance připravil kalendář nejedno nemilé překvapení. Většina státních svátků spojených s…