Silvestrovská dovolená letos trochu jinak!

Pod pojmem „netradiční“ silvestrovská dovolená si lze představit leccos. Pro někoho jde o záměnu bramborového salátu na chlebíčcích za bylinkové máslo, někdo se „odváže“ v lázeňském bazénu a někdo čeká od poslední dovolené v roce 2010 zážitek na celý život.

Dovolená na maximum – na cvičišti nebo na bojišti

Pro ty, kteří si rádi dopřejí netradiční dobrodružství, jsou v nabídce silvestrovské oslavy, které se konají přímo v army parcích nebo na paintballovém cvičišti. Na párty mají všichni zúčastnění poslední možnost vyříkat si své účty ještě ve starém roce, nebo se účastnit nebezpečné půlnoční bojové mise. Adrenalinový Silvestr můžete oslavit i na palubě stíhacího letounu nebo coby řidič válečného tanku. Agentury zaměřené na adrenalinové zážitky nabízí i silvestrovskou dovolenou v teplých krajích – poslední den v roce se třeba raftuje na Zambezi, loví se barakudy na Mauriciu, nebo se surfuje na Kanárských ostrovech.

 

 

Dovolená ve světové metropoli – letenky vyprodány během chvíle

Cenově výhodná silvestrovská dovolená v nejžádanějších světových metropolích představuje každým rokem velké lákadlo. Letenky do Paříže, Londýna i Říma bývají už před Vánoci beznadějně vyprodány, stejně tak kvalitní ubytování. Pokud se letos chcete na zimní dovolené toulat ulicemi osvětleného velkoměsta, zabookujte si svůj pobyt co nejdříve. Na superlast minute odletět lze, pokud ovšem budete mít štěstí a obrníte se trpělivostí.

 

Netradiční horský pobyt s partou přátel

Silvestrovská dovolená nemusí být zrovna láce, zvlášť když dostanete chuť oslavovat na horském vzduchu týden před Silvestrem. Pokud máte hlouběji do kapsy, a kolem sebe větší partu přátel, složte se na pronájem celé horské chalupy. Ty, které neleží přímo u sjezdovek, ale třeba u cest k nejznámějším horským střediskům, lze pronajmout za pár stovek, jídlo i pití si dovezete vlastní. Večerka je jen na vás, a půlnoční koulovaná tady bude stejně zábavná jako v centru Špindlu.

U nás si můžete vybrat z více jak
18.000 zájezdů do všech koutů světa.

Krátké zprávy

Welness dovolené opět hitem vánoc
11.11.2010 - Především odrostlejší děti se chtějí svým rodičům zavděčit dárkem, který je donutí chtě nechtě alespoň na pár dní „vypnout“ a užít si zasloužené relaxace. Prodej…

Vánoční dovolená na horách – letos bez volna!
02.11.2010 - Letos, a bohužel částečně i příští rok, si pro všechny klasické zaměstnance připravil kalendář nejedno nemilé překvapení. Většina státních svátků spojených s…