Svatební cesta na Maledivách

Přemýšlíte, kam se vydáte na svatební cestu? Které místo na světě by mohlo být dost romantické na skutečně vydařené líbánky? Zkuste Maledivy a jistě nebudete zklamaní.

Důvody, proč trávit líbánky na Maledivách

Přemýšlíte, že strávíte svou svatební cestu na Maledivách? Je to jistě dobrý nápad. Pojďme si vyjmenovat důvody, které mohou podpořit vaše rozhodnutí:

  • Mnohé cestovní agentury si uvědomují, že Maledivy jsou vynikající možností pro svatební cestu, a proto novomanželům poskytují zvláštní slevy.

  • Jsou zde nádherné pláže i moře. Zažijete tu maximální pohodlí. Nic vám během vašich líbánek nebude chybět.

  • Příroda je na většině ostrovů krásná a lze tu realizovat nádherné romantické procházky.

  • Hotely jsou připravené na novomanželé a mohou jim poskytnou velký sortiment nejrůznějších služeb.

Svatby přímo na Maledivách

Budete-li chtít mít v exotickém prostředí i samotnou svatbu, nespoléhejte na Maledivy, zde není možné podniknout právně platnou svatbu. Za právně platnou svatbu budete muset z nejbližších míst na Seychely či Mauritius.
Stačí vám jen symbolický obřad? Proč ne. To váš svatební den neochudí a i tak (nebo právě proto) si budete moci užít skutečnou svatbu snů.

Tipy pro svatbu na Maledivách

Svatební obřad je často vyhledávaný na ostrově Full Moon, na kterém si můžete vybrat ze dvou typů svateb - buď klasicky na pláži, ale jste-li dobrodružnější povaha, vezměte se pod vodní hladinou. Tam vás oddá potápěčský instruktor. Samozřejmě i z tohoto zážitku si domů odvezete videozáznam.

A co byste řekli na svatbu, kdy ženich vyhlíží svou nevěstu, která poté vjíždí rychlolodí do přístavu? I takovou svatbu tu lze zažít.

Dalším oblíbeným „svatebním“ ostrovem je Kurumba Maldives. Zde si během svých líbánek užijete pohodovou a ničím nerušenou relaxace s dobrým jídlem, šampaňským, masážemi atd.
Dalšími ostrovy nabízející svatbu jsou Karamathi Cottage, Laguna Maldives,...
Maledivy jsou takovým malým rájem na zemi. Proč v tomto ráji neprožít líbánky nebo dokonce svatbu?

Pokračujte na:
Dovolená.cz