Veletrh Holiday World 2010 klepe na dveře

Veletrh Holiday World 2010 klepe na dveře, začíná 4. února 2010. Kam pojedete letos na dovolenou vy?

Veletrh rozdá zájezdy za milion!

Zájezdy po celém světě v celkové hodnotě milion korun si tentokrát pro své návštěvníky připravil oblíbený veletrh zapálených cestovatelů. Udělala vám finanční krize díru do kapsy? Můžete zkusit štěstí – stačí poslat kód ze zakoupené vstupenky SMS zprávou, a doufat, že jeden z 90 zájezdů padne právě na vás. Všichni návštěvníci budou mít možnost zvýšit svou šanci na výhru pomocí bonusových bodů, a losovat se bude hned několikrát denně. Ihned se tak dovíte, zda jste vyhráli.

Středomoří opět vede

Nejsilnější zastoupení na veletrhu budou mít opět středomořské státy jako Itálie, Tunisko, Řecko, Černá Hora, Portugalsko či Španělsko. Lákavé nabídky letos představí i Rakousko, které se rozhodlo významně rozšířit své nabídky a nalákat Čechy doslova za humna. Pokud patříte mezi ostřílené cestovatele, určitě vás potěší premiéra Islandu a Tanzanie či specialistů na Nový Zéland a Austrálii.

Holiday WorldChybět nebudou ani exotické země, a protože partnerskou zemí je letos Slovinsko, přijdou si na své hlavně milovníci pěší turistiky, pro které je tato země jako stvořená.

Kam v Čechách na dovolenou? Třeba do Mostu!

Pozadu nezůstanou ani Čechy, Morava a Slezko, domácí „dovolenkáři“ nechť navštíví expozice krajů nebo konkrétních měst. Že by vás ani nenapadlo jet na svou dovolenou do Břeclavi či České Třebové? Nebo dokonce do Mostu? Přijďte se podívat co tato města mohou nabídnout, souběžně se ve vedlejším křídle navíc představí čeští a slovenští hoteliéři, ideální ubytování si tak můžete okouknout dopředu. Město Břeclav navíc bude ve svém stánku nabízet řízenou degustaci vín, a „vytáhnou“ se i ostatní města České Republiky.

Doprovodný program bude běžet po celou dobu konání festivalu. V Křižíkově pavilonu B je tradičně nejnavštěvovanější sekce World Film, cestovatelé a známí fotografové se budou střídat při cyklech přednášek a prezentacích svých prací. Maďarsko připravilo pro první návštěvníky festivalu zajímavý workshop, v pátek se ve střední hale budou promítat outdoorové filmy z celého světa, chybět nemohou ani výstavy, při kterých se můžete podívat např. na severní pól.

Kdy:  4. - 7. 2. 2010
         4. - 5. 2. - pouze pro odborníky
         6. - 7. 2. - pro veřejnost

Kde: INCHEBA EXPO PRAHA, spol. s r.o
        Areál Výstaviště 67

U nás si můžete vybrat z více jak
18.000 zájezdů do všech koutů světa.

Krátké zprávy

Welness dovolené opět hitem vánoc
11.11.2010 - Především odrostlejší děti se chtějí svým rodičům zavděčit dárkem, který je donutí chtě nechtě alespoň na pár dní „vypnout“ a užít si zasloužené relaxace. Prodej…

Vánoční dovolená na horách – letos bez volna!
02.11.2010 - Letos, a bohužel částečně i příští rok, si pro všechny klasické zaměstnance připravil kalendář nejedno nemilé překvapení. Většina státních svátků spojených s…