Změnit zemi:

Grand Baie - Mauritius

Máte rádi rušno? Pak se vydejte do Grand Baie. Užijete si tu nakupování. Všude na vás čekají suvenýry a další obchůdky. Je zde také mnoho restaurací a máte-li rádi noční život, zamilujete si to tu určitě. Grand Baie je centrem nočního života na ostrově.

V tomto letovisku je mnoho turistů. Není divu, je to nejvýznamnější místo na ostrově. Dříve, ostatně jako mnohá jiná letoviska, bylo i Grand Baie obyčejnou malou rybářskou vesničku. Krása a půvab ji však dodaly lesku.

Máte rádi vodní sporty? Zdejší záliv vám je plně k dispozici. Pro potápění určitě vyhledejte Whale rock (Velrybí skála). Ta je pro tento sport ideální.
Pokud raději dáváte přednost památkám, nevadí. Jsou zde mešity, kostely, ale i hinduistické chrámy.

Jste-li v tomto letovisku už několik dní a chcete vidět také něco jiného, objednejte si výlet lodí, která vás doveze na nějaký ze sousedních ostrovů. Buď to můžete pojmout jako poznávací cestu, ale lodí na moře se jezdí i za účelem rybolovu.

Nedaleko Grand Baie se nachází hlavní město Port Luis, které stojí za návštěvu. Prohlédnete si nějaké památky a užijete si ruchu velkoměsta.

Grand Baie - zájezdy

Pokračujte na:
Dovolená.cz