Změnit zemi:

Le Morne - Mauritius

Le Morne představuje poloostrůvek, který je mezi turisty velmi oblíbený. Najdete ho v jihozápadní části Mauritia. Tomuto letovisku dominuje hora Le Morne Brabant (556 m. n. m.). Pod horou jsou pláže. Na poloostrově najdete krásné a dlouhé písečné pláže, které jsou určeny především návštěvníkům zdejších luxusních hotelů.

Rádi sportujete? Možností je hodně. Golfisté ocení zdejší osmnáctijamkové hřiště, na kterém si zarelaxují a dopřejí si příjemnou hru. Kromě golfu si zde můžete také zasurfovat či si zahrát tenis, volejbal, stolní tenis...Jste samozřejmě u moře, takže by to chtělo i nějaké vodní sporty. Zkuste vodní lyžování, windsurfing, šlapadla, lodě, kajaky...Nudit se tu rozhodně nebudete.

Přestane-li vás poloostrov Le Morne bavit, vydejte se do hlavního města, které se nachází cca 1 hodinu odtud. Toto místo ocení spíše movitější klienti. Je tu poměrně draho, ale za to je tu velký luxus a můžete si dopřát, co chcete. Z těch nejlepších možností ubytování si jmenujme např. Dinarobin či Paradise Golf Resort.

Le Morne - zájezdy

Pokračujte na:
Dovolená.cz