Změnit zemi:

Havajské ostrovy - USA

Americký  symbol zahálky

Uprostřed Tichého oceánu, daleko od ostatních amerických států se nachází vulkanické souostroví, které bylo k federaci připojeno roku 1959. Celá řada atolů je doposud neobydlená. Mezi ty opačně civilizované patří ostrov Hawai, nazývaný také Big Island, ostrovy Maui, Lanai, Molokai, Oahu, Kauai a Niihau. Celková rozloha je 16 706 kilometrů čtverečních.

Jedenáct hodin od ČR

... a ocitnete se v opravdové džungli poseté činnými sopkami, ananasovými plážemi a specifickou pacifickou kulturou, v níž převládají obyvatelé asijského původu a různí míšenci. Havaj je dovolenková adresa Ameriky číslo jedna. Je to synonymum pro pohodu a lenošení. Honolulu je jediné větší „velkoměsto“ na ostrovech a zároveň město hlavní.

Aloha State

Havajské  ostrovy byly obydleny původně Polynésany, pro ostatní svět tento přírodní zázrak objevil až roku 1778 James Cook, kterého návštěva dnešního aloha-ráje stála život během šarvátek a mocenských bojů. Dnes už nic krvelačné boje o moc nepřipomíná a na ostrovech Vás přivítají dvě roční období léto s průměrnou teplotou kolem 27°C a vedro dosahující výšin 30 °C a panující od května do října.

Havajské ostrovy - zájezdy

Pokračujte na:
Dovolená.cz